Slintající psi a lidský mozek

26.7. – 30.7. Slintající psi a lidský mozek: Neurobiologické, evolučně-psychologické a kognitivní pikantnosti ze studia lidského chování

 

 

Unikátní letní kemp v Praze a Pardubicích pro mladé badatele a badatelky z celé ČR – a navíc ZDARMA!.

Zajímá vás zvířecí a lidské chování, medicína nebo kritické myšlení? Chcete poznat jak funguje mozek ? Zúčastněte se  kempu slintající psi a lidský mozek!

Doporučený věk: 10 – 19 let

Individuální program dle věku a zájmu: Junior badatel a vývojář (10-12let), Science Starter (12-15 let), Vědecko technický (SOČ) inkubátor: (16-19)

V rámci kempu zajiš´tujeme  stravování a ubytování v místě konání.

POZOR! Omezený počet míst: 15

Registrovat se můžete zde: https://tinyurl.com/ScienceKempy2021

Zajímalo vás někdy, proč se lidé chovají, jak se chovají? Společně se podíváme na původ (nejen) lidského chování, i na způsob, jak náš mozek zpracovává informace a jak se toho dá využít třeba při přípravě zrakových klamů. Zajímat nás bude i to, jak se vlastně takové chování zkoumá a měří – to si ostatně vyzkoušíme i sami na sobě. A co by to bylo za vědecký kemp, kdybychom se na chvíli nezastavili i u vědecké metody a kritického myšlení?!

Lektoři: RNDr. Tomáš Petrásek PhD., Mgr. Alexandr Prokop, RNDr.Kateřina Nováková PhD., RNDr. Jana Kvíderová PhD., RNDr. Stanislav Mihulka, PhD., Mgr. Lenka Jelena Příplatová PhD., Ing.Jan Zigmund PhD., Ing Michal Kalousek, Ing. Zdeněk Kyncl, Karel Čtvrtečka, Jaroslav Bartel, Ing Michal Kalousek, Ing. Zdeněk Kyncl a vědci a inženýři FEI UPa a JHV Engineering

(Vzhledem k možným neočekávaným okolnostem (Covid atp.) – změna vyhrazena)

Translate »