Dezinformace. Slovo v poslední době propírané častěji, než ponožky. Sociální sítě jsou pro dezinformace to samé, co je pro mravence havarovaný náklaďák s cukrem. Čím to je? Snad tím, že v prostředí sociálních sítí se může zdrojem stát prakticky kdokoliv? Nebo tím, že se informace i dezinformace po sítích rychle šíří? Nebo tím, že v online prostředí je lehčí vyvolat emotivní reakce? A lze se proti dezinformacím nějak bránit?
Pokračujeme v živých přednáškách. Sejdeme se tedy krátce před pátou opět v budově Přírodovědecké fakulty na Viničné 7 v posluchárně B3 (Fotochemie), která se nachází v přízemí. Stačí tedy vyjít první krátké schody u vrátnice a dát se po chodbě doleva.
Přestože stále pořizujeme záznamy a zachováváme i streamování, budeme velmi rádi, když vás uvidíme osobně na přednášce v sále, popřípadě když se s námi po přednášce a diskuzi přesunete k neformální části akce do blízké restaurace.
Pokud se vám naše přednášky líbí, můžete nám pomoci s jejich přípravou a zveřejněním. Přispět na projekt můžete zde: https://www.startovac.cz/patron/vasi-patecnici/

TECHNECIUM – Talent centrum Průmyslu 4.0

Nádražní 641
533 51 Pardubice

Česká republika

KONTAKTY

A. Prokop – 774 143 458; prokop.alex@gmail.com

Jaroslav Bartel – 739 879 275

Translate »